Jaki prezent na dzień ojca – kilka ciekawych pomysłów

prezent na dzien ojca

Dzień Ojca już za trzy tygodnie, a niektórzy z Was nie kupili jeszcze odpowiedniego prezentu? Nie ma problemu! Dobry prezent na Dzień Ojca można znaleźć bardzo szybko w wielu sklepach, dzięki czemu nawet wtedy, kiedy kupno zostawiliśmy na ostatnią chwilę, bezproblemowo możemy w takowy prezent się zaopatrzyć i wręczyć naszemu tacie. W tym wpisie przeczytacie kilka różnych ciekawych pomysłów na upominek dla taty.

Czekoladki na Dzień Ojca – najpopularniejszy, ale czy najlepszy prezent?

Czekoladki dla taty stały się już bardzo popularną ofertą wielu sklepów, nie tylko tych które zajmują się produkcją oraz sprzedażą czekolady. Można je teraz znaleźć w praktycznie każdym markecie – w różnych wersjach cenowych. Te tańsze zazwyczaj wykonane są ze zwykłej czekolady, która w smaku jest zła, a te droższe z lepszej czekolady, lub czasami nawet z czekolady belgijskiej. Jeżeli już kupujemy czekoladowy prezent dla taty, to warto jest kupić tą drugą wersje – jest po prostu znacznie lepsza, i dużo bardziej luksusowa, co czyni ją o wiele lepszym prezentem.

Coś przygotowanego przez nas

Drewniana figurka symbolizująca relację rodzinne, lub zdjęcie włożone w ręcznie przygotowaną ramkę? Takie coś będzie świetnym prezentem – ale tylko wtedy, kiedy będzie to odpowiednio wykonane. Na szczęście takie coś jest bardzo proste, i nawet z małej deski możemy zrobić przepiękne dzieło sztuki. Do takiego czegoś warto też jest dodać dedykację – znacznie usprawni nasz prezent na Dzień Ojca.

Kupon na przejazd samochodem

Płatne przejazdy samochodem np. po torze wyścigowym od kilku lat są bardzo dobrym prezentem dla wielu osób. Będą one szczególnie dobrym upominkiem na Dzień Taty – jednak nie w każdym przypadku się nadadzą. W końcu nie każdy ojciec posiada prawo jazdy – a bez niego taki kupon będzie nieważny.

Podsumowanie

Jeżeli jesteśmy zdolni artystycznie, to przygotowanie czegoś samemu może być super wyborem, szczególnie jeżeli wiemy że będzie to też miało jakieś praktyczne zastosowanie. Jeżeli jednak nie posiadamy talentu – a chcemy sprawić naszemu tacie fajny, personalizowany prezent to czekoladki na Dzień Ojca będą też bardzo dobrym podarunkiem. Pozostają jeszcze kupony na przejazd sportowym samochodem, które sam nie wiem gdzie wrzucić. Moim zdaniem będą ok prezentem, jeżeli czekoladki już się naszemu tacie „przejadły” (I to dosłownie :)), a chcemy sprawić naszemu tacie niezapomniane wrażenia i odczucia z jazdy luksusowym supersamochodem.

  • Kata

    ja uważam że czekoladki to najlepszy prezent 🙂